APARTAMENTY ZAWOJA

INFORMACJA

Zapraszamy w Beskidy, w okolicę Babiej Góry, gdzie znajduje się miejsce dobre na parę dni odpoczynku o każdej porze roku. Spokój, cisza, prywatność i rodzinna atmosfera – oto “Jodła” w Zawoi. Apartamenty to trafiony wybór zwłaszcza dla rodziny lub grupki znajomych. Osobne mieszkanie zapewnia komfort pobytu, a możliwość zamówienia urozmaiconego wyżywienia zwalnia z obowiązku spędzania urlopu w kuchni.
Obiekt “Jodła” obejmuje liczne pokoje połączone w dwa apartamenty. Większy z nich mieści nawet kilkanaście osób w trzech pokojach. Mniejszy to kilka osób w dwóch pokojach. Drewniane meble nawiązują do klimatów domowych i zarazem góralskich. Wygodne łóżka, przyjemnie świeża pościel, nastrojowe indywidualne lampki nocne i sporo przestrzeni to stałe elementy oferty dla gości. Zaletą apartamentów są również nowocześnie urządzone łazienki oraz praktycznie wyposażone aneksy kuchenne – kąciki kawowe. Urlopowy relaks dopełnia widok na beskidzki krajobraz. Tak się prezentują nasze apartamenty.

Zawoja zachęca do wycieczek. Dla każdego znajdzie się odpowiednia forma aktywności na świeżym powietrzu. Dla ambitnych Babia Góra, dla umiarkowanych Mosorny Groń, a dla spragnionych relaksu spacery wzdłuż Potoku Mosorczyk. Miejsce na ognisko zachęca do kolacji w plenerze. W razie kaprysów pogody na miejscu jest stół do tenisa stołowego, sala telewizyjna i świetlica kominkowa. Dostępny do gości monitorowany parking umożliwia bezpieczne przechowanie pojazdu i realizację dowolnej lokalnej wycieczki.

Zapraszamy do Zawoi.

wyglad apartamentu
cena zimowiska

Cena już od 400 zł/10 os. za noc w zależności od terminu i długości pobytu.

cena wycieczki
cena wycieczki
cena wycieczki

Tak, jak najbardziej za apartamenty można u nas płacić bonem.

Tak, staramy się pomóc osobom, które posiadają specjalną dietę. Przy wykupieniu wyżywienia naszych apartamentach szczegóły ustalamy indywidualnie.

cena wycieczki

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz uzupełniając je danymi, które posiadasz.

Pozwoli nam to na przygotowanie najlepszej oferty dla twoich wymagań i oczekiwań.

  cena apartamentu

  NATALIA LOREK

  Dział Rezerwacji

  tel: 784 394 585

  biuro@jodla.pl

  cena wycieczki
  • Nauczyciele i uczniowie
   Z klasą trzecią byliśmy na tygodniowej wycieczce w Zawoi. Czekał na nas ciekawy program pobytu z licznymi atrakcjami dla dzieci. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera oraz pyszne jedzenie. Polecam i dziękuję.
   Nauczyciele i uczniowie
   MSP 12 z Piekar Śląskich
  cena wycieczki
  

  Ośrodek idealny dla grup

  60 miejsc w pokojach z łazienkami

  Smaczna domowa kuchnia na miejscu

  CIEKAWE GRATISY w ramach pobytu

  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.