BABIOGÓRSKI PARK NARODOWY NOCLEGI

INFORMACJA

Babiogórski Park Narodowy to malowniczy teren na południu Małopolski. Centralnym jego punktem jest masyw Diablaka, którego szczególną cechą jest łatwy do zauważenia piętrowy układ roślinności. Zlokalizowany wokół Babiej Góry park narodowy obejmuje ponadto liczne rzadkie okazy roślin i zwierząt. Wycieczka w te góry jest nie tylko turystyczną przygodą, ale również lekcją przyrody. Baza obiektów noclegowych w położonej u stóp Babiej Góry Zawoi pozwala na udaną wizytę w Babiogórskim Parku Narodowym.

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła to jeden z obiektów oferujących noclegi pod Babią Górą. Goście otrzymują przestronny, jasny pokój z łazienką. Drewniane umeblowanie daje poczucie przytulności, zwłaszcza wieczorami. Wygodne materace zapewniają spokojny sen, a świeża pościel daje przyjemny odpoczynek. Koce to dodatkowy komfort w chłodniejsze noce. Lampki na szafkach nocnych dodają nastroju. Nowocześnie wyposażone łazienki zachęcają do odświeżającej kąpieli. Stolik z krzesłem umożliwia wygodną chwilę z laptopem lub książką, jeśli tylko gość na to ochotę. Obiekt Jodła jest przystosowany do potrzeb zarówno gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Ośrodek może organizować również pobyt dzieci i młodzieży. Na terenie domu są pokoje noclegowe, sala telewizyjna i dyskotekowa, świetlica kominkowa, stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. W przestronnej jadalni serwowane są smaczne i zdrowe, domowe posiłki. W okolicy oprócz Babiogórskiego Parku Narodowego z trasami górskimi i spacerowymi są także boiska, hala sportowa i miejsce na ognisko.

wyglad apartamentu
cena zimowiska

Cena już od 400 zł/10 os. za noc w zależności od terminu i długości pobytu.

cena wycieczki
cena wycieczki
cena wycieczki

Tak, jak najbardziej za apartamenty można u nas płacić bonem.

Tak, staramy się pomóc osobom, które posiadają specjalną dietę. Przy wykupieniu wyżywienia naszych apartamentach szczegóły ustalamy indywidualnie.

cena wycieczki

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz uzupełniając je danymi, które posiadasz.

Pozwoli nam to na przygotowanie najlepszej oferty dla twoich wymagań i oczekiwań.

  cena apartamentu

  NATALIA LOREK

  Dział Rezerwacji

  tel: 784 394 585

  biuro@jodla.pl

  cena wycieczki
  • Nauczyciele i uczniowie
   Z klasą trzecią byliśmy na tygodniowej wycieczce w Zawoi. Czekał na nas ciekawy program pobytu z licznymi atrakcjami dla dzieci. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera oraz pyszne jedzenie. Polecam i dziękuję.
   Nauczyciele i uczniowie
   MSP 12 z Piekar Śląskich
  cena wycieczki
  

  Ośrodek idealny dla grup

  60 miejsc w pokojach z łazienkami

  Smaczna domowa kuchnia na miejscu

  CIEKAWE GRATISY w ramach pobytu

  Skontaktuj się z nami.
  Dzwoń i pisz!
  Zadzwoń do nas!
  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
  Napisz do nas!
  Odpowiemy bardzo szybko.